4-IZB RD, SC - Kostolná pri Dunaji

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Tehlová novostavba 4i RD z r. 2016 očarila viacerých záujemcov. Ako to však býva pri predaji RD, aby mohli kúpiť dom, museli by predať inú nehnuteľnosť. Pre mňa maklérku je toto RUTINA, pre záujemcov zdroj STRESU a otázok začínajúcich ČO AK: čo ak nepredáme do stanoveného termínu a stanovenej cene? čo ak preto prídeme o rezervačnú zálohu? čo ak nebudeme mať čas na pokojné presťahovanie do nového?... atď.

V prípade, že sa všetko rieši pod taktovkou jedného a skúseného makléra, prevažná väčšina stresu odpadá. Počas nasledujúcich pár mesiacov sme v úzkom kontakte a nastavím procesy a súvisiace lehoty tak, aby sme na všetko mali dostatok času. Ak by nám náhodou nejaký ten čas chýbal, vieme predĺžiť lehoty v rezervačnej zmluve, keďže predávajúcich domu vždy o každom kroku informujem. S predstihom niekoľkých mesiacov viem, aké budú ďalšie kroky, s ohľadom na to, aby predaj-kúpa boli pre vás čo najviac komfortné a pohodové pre všetky strany. Naozaj sa to dá.

Pre mňa je najväčším dôkazom toho, že sa to dá okamih, kedy sa na mňa klienti opäť obrátia so žiadosťou o opätovnú spoluprácu. A presne takto to bolo aj v prípade tohto domu. Predávala som ho už v roku 2016, záujemca potreboval predať byt, aby mohol dom kúpiť. Všetko sme spolu hravo a čo najviac bezbolestne zvládli. A keď sa ich život oäť priniesol zmenu, oslovili ma na jeho predaj. Ďakujem za dôveru.