4-IZB. BYT - SVATÝ JUR

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

“Cukríček” vo Svätom Jure, presne tak by som definovala tento nadštandardný, perfektne riešený 4 izb. byt situovaný v dvojposchodovom tehlovom dome z roku 2016. Lokalita sa vyznačuje pokojným bývaním medzi rodinnými domami a zároveň plnou občianskou vybavenosťou malebnej obce.

Veľkorysá výmera bytu (92m²), otvorená dispozícia, vďaka ktorej jej byt vzdušný a priestranný, 3 samostatné spálne, 2 kúpeľne a trojstranná orientácia (JZ denná a SV nočná časť), ktorá zabezpečuje krásne presvetlenie počas celého dňa. Veľkým benefitom je komora na poschodí o výmere 2,70m² a priestranná slnečná terasa o výmere 11m².

V dome sú len 3 bytové jednotky, jedna na každom podlaží, čo garantuje absolutne súkromie.

Byt je kompletne zariadený s množstvom odkladacieho priestoru vo vstavaných skriniach. Je tu invertorová klimatizácia umiestnená v obývacej miestnosti a dvoch spálňach a kompletne vybavená kuchynská linka vrátane vstavaných spotrebičov. 

Veľkou výhodou je vlastné kúrenie (kondenzačný plynový kotol) + podlahové kúrenie v oboch kúpeľniach a vonkajšie žalúzie v obývačke.

K bytu prislúchajú až 3 vonkajšie parkovacie státia priamo pred domom.

Dovolím si vyzdvihnúť aj udržiavané okolie s množstvom zelene, detských ihrísk a krásnym výhľadom na pohorie Karpaty. Lokalita Svätý Jur je veľmi vyhľadávanou lokalitou a len výnimočne sa odtiaľto odchádza. Ide o starobylé vinárske mestečko, ktoré leží na úpätí Malých Karpát, necelých 14km od Bratislavy. Historické jadro Svätého Jura bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Nachádza sa tu základná škola na vysokej úrovni, materská škola, potraviny, vlaková a autobusová stanica ako aj lekár, lekáreň a množstvo príjemných kaviarničiek a reštaurácii, ktoré dotvárajú jeho nezameniteľnú atmosféru.

Ponúka aj množstvo športového vyžita v prírode, hrádzu a cyklistický chodník.

Určite odporúčam vidieť, táto nehnuteľnosť je ideálnym miestom pre mladú rodinku:) 

CENA: 800,-EUR mesačne + náklady vo výške 180,-EUR (správca 90EUR, plyn 60EUR a elektrika 30EUR).

Výhody:

terasavýmerapokoj a tichodostupnosťsveteľnosťorientácia na 3 strany