1,5-IZB.BYT, BA IV - DÚBRAVKA

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Mala som tú česť, že som bola pri kúpe tohto 1,5i bytu už pred 7 rokmi.


Majiteľka, vtedy ešte len záujemkyňa o kúpu svojej prvej nehnuteľnosti využila moje služby ako AGENTKY KUPUJÚCEJ. Spolu sme vybrali vhodnú nehnuteľnosť, ktorá dokonale napľňala jej potreby. Život však ide ďalej a tak prišiel čas presťahovať sa do väčšieho.


Po prvej konzultácii sme sa dohodli, že ako prvé vyriešime prenos záložného práva so zaujímavou úrokovou sadzbou a dlhou fixáciou na inú nehnuteľnosť. Bola by škoda splatiť úver s čase, kedy úrokové sadzby rastú každým týždňom. Navyše pre potenciálneho záujemcu by prenos počas samotného predaja mohol byť prekážkou, preto sme to vyriešili vopred.


A až následne sme spustili predaj tohto kompletne zariadeného 1,5i bytu ( 42,45m2, 8p/8) so samostatným spacím kútom aj plynovým kotlom v tehlovom bytovom dome. Záujemcov bolo niekoľko, no zmena situácie na realitnom trhu jasne ukázala, kto je skutočný záujemca a kto by len rád niečo kúpil, ale nemá na to dostatočné finančné prostriedky, z dôvodu navýšenia úrokových sadzieb. Koniec dobrý, všetko dobré.


Predali sme dokonca s rezervou jedného mesiaca, nakoľko peniaze z predaja sa použijú na práve dokončený nový byt.