4-IZB. BYT, BA II - PRIEVOZ

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný, presvetlený a kompletne zariadený 4izb. byt v obľúbenej lokalite Ružinova - Prievoz na Mierovej ulici. 

Vstup do bytu tvorí priestranná chodba s rolldorom, ktorá ho prakticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Všetky tri spálne s orientáciou na JV sú otočné na pokojný Starý Prievoz s prevažne rodinnými domami. Denná časť, ktorú tvorí priestranná obývačka a samostatná kuchyňa s jedálňou plus loggia sú orientované na SZ a ponúkajú krásne výhľady na Karpaty a Kamzík. Byt sa nachádza na 6. poschodí, disponuje dostatkom úložného priestoru, 2 x klimatizáciou a elektrickým vrátnikom. 

Panelový bytový dom z roku 1992 a je vo výbornej kondícii. Samotný byt prešiel rekonštrukciou v roku 2007 - rozvody vody, kanalizácie, plastové okná a podlahy, rekonštrukcia kúpeľne a toalety, kuchynská linka, vstavané skrine v každej spálni. Byt má veľkorysú výmeru 82,5m2, prislúcha k nemu pivničná kobka (1,7m2), kočikáreň plus loggia o výmere 3,7m2.


K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie vo vonkajšom garážovom dome.


Mesačné náklady predstavujú do 250,-EUR pri 4 osobách (správa, elektrina+ plyn). Je tu zavedená optika.


Lokalita je veľmi obľúbená hlavne pre rodiny s deťmi vďaka kompletnej občianskej vybavenosti - všetko do 5 minút peši. Je tu na výber množstvo škôlok aj škôl. Len cez cestu je Perla Ružinova s rôznymi obchodmi a službami - Tesco, Teta drogéria, pekáreň, reštaurácie, banka, fitness centrum. V okolí je množstvo zelene, parkov a detských ihrísk. Prievoz, alebo ako ho ja nazývam "dedinka v meste" je naozaj krásne miesto na život. 

V meste ste za 9 minút, na ďiaľničnom obchvate za 2 minúty. Frekventované linky, zástavky MHD s prístupom na všetky mestské časti ležia doslova "pod domom".

Každopádne odporúčame vidieť a teším sa na vás na obhliadke:)

Výhody:

lokalitavybavenosťdostupnosť4 izbypriestrannosťsvetlosť