Doplnkové služby

Na každú životnú situáciu nájdeme riešenie a správne nastavenie v spolupráci s odborníkmi v danej oblasti.

Právno-organizačný servis

Právno-organizačný servis

Viete, kedy ho potrebujete?

  • Ak ste našli záujemcu o kúpu vašej nehnuteľnosti, ale neviete, ako ďalej jednotlivé kroky zorganizovať, a chcete sa vyhnúť chybám v zmluvách, tu vstupujeme do hry my. Pôsobíme ako nezávislý mediátor medzi predávajúcim a kupujúcim a v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou vás prevedieme celým procesom.
  • Ak ste si sami našli svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ale čosi sa vám na nej “nezdá” (nekooperatívny maklér, chýbajúce dokumenty, zlá komunikácia), alebo len chcete mať istotu, že všetko pôjde hladko a bezpečne, vieme vstúpiť do rozbehnutého konania my, opäť v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou, ako váš osobný strážca v celom procese.
Hypotekárne poradenstvo

Hypotekárne poradenstvo

Reklamy na hypotéky, online hypotekárne kalkulačky, ani pracovníci v pobočkách vašej domovskej banky vám neposkytnú komplexný obraz o vašich možnostiach financovania nehnuteľnosti. V dnešnej dobe je luxusom platiť zbytočné poplatky a úroky. Naši spolupracovníci - hypotekárni špecialisti z renomovaných finančných inštitúcií - vám radi pomôžu zorientovať sa a nastaviť všetko tak, aby ste získali hypotéku s najlepšími možnými podmienkami.

Bezpečný prenájom vašej nehnuteľnosti

Bezpečný prenájom vašej nehnuteľnosti

Áno, dá sa to. Pomôžeme vám so starostlivým a trpezlivým výberom podnájomníka, a tak prispejeme k bezpečnej transakcii pre obidve strany. Na našu pomoc a starostlivosť sa môžete spoľahnúť aj po podpise nájomnej zmluvy.

Ocenenie nehnuteľnosti na dedičské konanie

Ocenenie nehnuteľnosti na dedičské konanie

Na úspešné ukončenie dedičského konania notár potrebuje poznať hodnotu zdedených nehnuteľností. Tú vám vieme sprostredkovať od znalca z oblasti nehnuteľností, alebo vám ocenenie pripravíme my.

Služby interiérového dizajnéra

Služby interiérového dizajnéra

V portfóliu máme viacero dizajnérov, ktorí hravo premenia pôvodný stav alebo nevhodnú rekonštrukciu na vaše vysnívané bývanie.

Keďže nakresliť a navrhnúť vám vie takmer ktokoľvek čokoľvek, my vám odporučíme dizajnérov, ktorí vám pomôžu zrealizovať návrhy a interiér dotiahnuť do konca.

Homestaging a natáčanie 3D prehliadok

Homestaging a natáčanie 3D prehliadok

Ako sme už spomínali, prvý dojem je kľúčový. Niekedy stačí pár doplnkov alebo iné rozloženie nábytku a zrazu vaša nehnuteľnosť vyzerá úplne inak. Naši spolupracovníci sledujú aktuálne trendy v interiérovom dizajne a my vieme, čo predaju pomôže, preto tvoríme silný tím aj v tejto oblasti.

Vypratanie nehnuteľnosti pred predajom

Vypratanie nehnuteľnosti pred predajom

Odporučíme vám firmy, ktoré sa špecializujú na vypratávanie nehnuteľností. Prázdne miestnosti a vôňa čerstvej maľovky s najväčšou pravdepodobnosťou majú potenciál osloviť  záujemcov viac ako zaprataný byt alebo pôvodný stav. Radi vám poradíme, kedy je vhodné túto službu využiť.

Sťahovanie

Sťahovanie

Správne načasovanie jednotlivých krokov je dôležité a niekedy to celé zdrží oneskorené vysťahovanie, takže sa nehnuteľnosť nemôže odovzdať novému vlastníkovi v dohodnutej lehote.

Preto vám radi poradíme, ako celý proces správne načasovať a s kým rýchlo, profesionálne a bez starostí zvládnuť aj tento krok.