Predaj nehnuteľností

Nechajte svoju nehnuteľnosť vyniknúť. Každá vie byť zaujímavá a jedinečná, treba len poukázať na jej silné stránky. A my vieme, ako na to. 

Kľúčové slovo v celom procese znie: príprava. Ešte pred prvým stretnutím s vami a vašou nehnuteľnosťou sa dôkladne pripravíme: preveríme právny stav nehnuteľnosti a počas stretnutia vám budeme klásť veľa cielených otázok, aby sme si vyjasnili vaše predstavy a očakávania súvisiace s predajom.

Naším cieľom je ušiť vám predaj mieru, čo sa týka ceny, podmienok predaja aj časového horizontu. Preto sa o každom kroku dozviete vopred a včas s príslušnými detailnými pokynmi, pri ktorých bude potrebná vaša súčinnosť.


NÁŠ POSTUP

Na základe detailného prehľadu trhu, podrobnej analýze konkurencie a našich skúseností vám navrhneme ideálnu stratégiu predaja.


PRVÝ DOJEM 

Ako všetci dobre vieme, prvý dojem predáva. Preto je nesmierne dôležité dokonale pripraviť nehnuteľnosť na jej prezentáciu. Niekedy ide o maličkosti, ako skryť pár osobných vecí a naaranžovať kvety, inokedy predaj vyžaduje detailný homestaging - prípravu nehnuteľnosti na fotenie pomocou vhodne vybraných bytových doplnkov.


OBHLIADKY

Pomocou 3D kamery vytvoríme virtuálnu prehliadku vašej nehnuteľnosti.  Ide o ideálny nástroj, ktorý šetrí čas a súkromie pred “realitnými turistami”. Na fyzickú obhliadku  vám prinesieme už serióznych záujemcov oboznámených so základnými špecifikami nehnuteľnosti, ktorí si pozreli virtuálnu prehliadku a poznajú všetky parametre ponuky.

S potenciálnymi klientmi absolvujeme pre-scoring, čiže preveríme každého vážneho záujemcu o kúpu, aby obchod prebehol hladko.


TECHNICKÉ KROKY

V spolupráci s advokátskou kanceláriou pripravíme všetky potrebné zmluvy a vás len budeme informovať o jednotlivých krokoch. Cieľom je bezpečná a férová transakcia pre všetky zmluvné strany.

Zabezpečíme všetky potrebné kroky - znalca, technickú inšpekciu, financujúcu banku, notára a všetko tak, aby na seba plynulo a logicky nadväzovalo. Budeme vás sprevádzať až po odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi so všetkými potrebnými náležitosťami (prehlásenie energií, správcu, dane a poplatky).


Vážime si váš čas a dôveru, ktorú odmeníme 100% prácou.


Úspešne zrealizované

4-IZB. BYT, BA III - RAČA

4-IZB. BYT, BA III - RAČA

PREDANÉ
2-IZB. BYT, SVATY JUR

2-IZB. BYT, SVATY JUR

PREDANÉ
Garážové státie, BA II - Nivy

Garážové státie, BA II - Nivy

PREDANÉ
Pozrieť viac

Povedali o nás