PREDAJ

Veľkorysý stavebný pozemok na dobrej adrese s krásnymi výhľadmi

Fotky

Typ:
Ponuka
Ponuka:
Pozemok
Výmera:
1151 m2
Lokalita:
Bratislava - Nové Mesto
Cena:
399.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Máme pre vás na predaj výnimočný pozemok s výmerou 1077m2 s krásnym panoramatickým výhľadom na Bratislavu a jej dominanty. Nachádza sa v atraktívnej lokalite Jaskový rad /mestská časť Bratislava – Nové Mesto s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Disponuje všetkými inžinierskymi sieťami a starším, čiastočne podpivničeným rodinným domom ku ktorému bolo vydané právoplatné stavebné povolenie na odstránenie a výstavbu nového domu (v cene je kompletná projektová dokumentácia a postúpenie práv).

Nehnuteľnosť má prístup z dvoch strán, z ulice Jaskový Rad (JZ) po exteriérovom schodisku a z východnej strany od ulice Vančurova po asfaltovej prístupovej komunikácii v spoluvlastníckom podiele (+ 74m2). 

K dispozícii máme platnú územnoplánovaciu informáciu, ktorá pozemok definuje ako územie slúžiace pre bývanie v rodinných a bytových domoch do 4 nadzemných podlaží. Existujúca projektová dokumentáci hovorí o 5izb. rodinnom dome s úžitkovou plochou 204m2 plus terasa. Znalecký posudok z roku 2021, ktorý prešiel v banke schvalovacím procesom je k nahliadnutiu a hovorí o podstatne vyššej technickej hodnote nehnuteľnosti.

Napriek blízkosti hlavnej železničnej stanice je tu absolútny kľud a súkromie. Vyrastená záhrada s ovocnými stromami je len ďalším benefitom dotvárajúcim celkový príjemný pocit z tejto nehnuteľnosti.

Či už chcete realizovať svoje predstavy o modernom bývaní v meste s nadštandardne veľkým pozemkom, alebo len ochrániť svoje peniaze formou investície do nehnuteľnosti, ktorá sa rozhodne zúročí - tento pozemok je správnou voľbou.

Tešíme sa na vás na obhliadke.


Výhody:

investičná príležitosťštedrá výmerastavebný pozemoklukratívna lokalitanádherné výhľady