PREDAJ

4-izb. rodinný dom s vysokými stropmi v uzavretom areáli s jazierkom, Hrubá Borša

Fotky

Virtuálna prehliadka
4-izb. rodinný dom s vysokými stropmi v uzavretom areáli s jazierkom, Hrubá Borša
Typ:
Dom
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Izby:
4
Pozemok:
704 m2
Zastavaná plocha:
184 m2
Lokalita:
Agátová 8, Hrubá Borša
Parkovanie:
3
Balkón / Lodžia / Terasa:
59 m2
Úžitková plocha:
147 m2
Cena:
380.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Novostavba 4-izb. RD sa nachádza priamo v uzavretom komplexe GREEN Residence by Green Resort Hrubá Borša s 18 jamkovým majstrovským ihriskom, jazierkom pri dome a uzavretým súkromným areálom s detským ihriskom, ohniskom a tenisovým kurtom. Prostredie doslova evokuje celoročnú dovolenkovú atmosféru. 


Hlavnými atribútmi tejto nehnuteľnosti sú prakticky riešený pôdorys s rozumne oddelenou dennou a nočnou časťou s vysokými stropmi a krbom v dennej zóne. Ďalej absolútne bezpečie, božské ticho,  súkromie a dobrá dostupnosť do Senca aj do hlavného mesta.


Ideálna veľkosť pozemku 704m2 s krásne upravenou vyrastenou záhradou so závlahou a studňou poskytuje dostatok priestoru na zeleň ako aj parkovanie (3 autá). Zastavaná plocha predstavuje 184m2. V dome je krb, príprava na rekuperáciu, podlahové elektrické kúrenie, 3 samostatné spálne, z ktorej jedna má vlastvú kúpeľnu a šatník, 2 kúpelne s toaletou (jedna s vaňou a druhá so sprchou), plne vybavená a vkusná kuchynská linka so samostatným východom na terasu o výmere 59m2. Hlavnú terasu dopĺňa samostatná menšia terasa o výmere 9m2 s výstupom z rodičovskej spáľne aj z kúpeľne.


Milovníci plávania a paddleboardu ocenia priamy vstup zo zadnej časti záhrady k súkromnému jazierku.


Nachádza sa tu domček pre náradie a garáž, ktorá poskytuje extra odkladací priestor, ktorého ako dobre všetci vieme nie je nikdy dosť.

Mesačné náklady na bývanie predstavujú približne 240EUR (vrátanie elektriny, vodného, stočného a správy uzavretého areálu).


Privátny komplex Green Residence v obci Hrubá Borša je vzdialený 30 km od Bratislavy a 7 km od Senca. Obec ponúka výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská ako aj základná škola, park s ihriskom, reštaurácia, potraviny či jazdecká škola. Ide o naozaj príjemné prostredie pre pokojný rodinný život.


Tento výnimočný dom je na dnešnom trhu zriedkavým nálezom a ponúka dokonalú kombináciu pohodlia, súkromia a praktickosti. Nepremeškajte príležitosť urobiť z neho svoj vysnívaný domov. Naplánujte si čas na deň "otvorených dverí - OPENHOUSE" dňa 24.5 a to v čase od 17:00-19:00 a zažite čaro tejto ponuky na vlastnej koži! 


Prosím prejdite sa virtuálnou prehliadkou pre lepšiu predstavu - 

https://my.matterport.com/show/?m=woYBWBnfJhN


Tešíme sa na vás na obhliadke!Výhody:

polohasúkromny areálkvalitné materiálydokonalé súkromiebezpečnosťjazierko a golfvysoké stropydovolenková atmosféradenná a nočná časťoddelená kuchyňavkusný interérgarážšatník2x terasaodrastená okrasná záhradadomček pre náradie