PREDANÉ

Fotky

Virtuálna prehliadka
2-IZB. BYT, SENEC
Typ:
Ponuka
Ponuka:
Byt
Výmera:
63,2 m2
Izby:
2
Lokalita:
Bratislavská 5, Senec
Balkón / Lodžia / Terasa:
2,8 m2
Pivnica:
2 m2
Poschodie:
7
Úžitková plocha:
63,2 m2
Cena:
133.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Zažite kombináciu skvelej lokality s bezproblémovým parkovaním, pôsobivej výmery (63m2) a rozumnej dispozície. Ponúkame na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v srdci Senca na Bratislavskej ulici. Siedme poschodie z 8 ponúka príjemné okrem absolútneho súkromia aj príjemné výhľady na kostol a pokoj.

Bytový dom, postavený v roku 1979, prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane zateplenia, nových stupačiek, moderného výťahu a brány na čip, ktoré poskytujú bezpečné a pohodlné životné prostredie. Samotný byt prešiel rekonštrukciou v roku 2000 s plastovými oknami, murovaným jadrom, kuchyňou a podlahami.


Premyslene riešená dispozícia ponúka ideálnu obojstrannú orientáciu. Východná strana má veľkú spálňu so vstupom na lodžiu o výmere 2,7m2, ktorá poskytuje pokojný priestor na odpočinok, zatiaľ čo západná strana sa môže pochváliť plne vybavenou kuchyňou a obývacou izbou so spacím kútom.


Vychutnajte si pohodlie 100% občianskej vybavenosti a dostupnosti vďaka blízkosti autobusovej zastávky a napojenia na diaľnicu D1. Neďaleká tržnica, pešia zóna, mestský úrad, kultúrne a zdravotné stredisko, materská škola, základná škola, obchody, reštaurácie ponúkajú všetko, čo potrebujete pre pohodlný a príjemný životný štýl.


Mesačné náklady predstavujú 207EUR. Správca SVB.

Byt je kúpou voľný.

Prosím prejdite sa virtuálnou obhliadkou a neváhajte nás kontaktovať: https://my.matterport.com/show/?m=PZVjnVPp75e

Tešíme sa na vás na obhliadke!


Výhody:

polohavýmeratichopotenciálbezproblémové parkovaniezateplený bytový dom