PRENÁJOM

Takmer neobývaný a nadčasovo zariadený 4-izb. RD, Hviezdoslavov

Fotky

Virtuálna prehliadka
Takmer neobývaný a nadčasovo zariadený 4-izb. RD, Hviezdoslavov
Typ:
Dom
Ponuka:
Prenájom nehnuteľnosti
Izby:
4
Pozemok:
450 m2
Zastavaná plocha:
131 m2
Lokalita:
Mätová, Hviezdoslavov
Parkovanie:
2
Balkón / Lodžia / Terasa:
16 m2
Úžitková plocha:
112 m2
Cena:
1.300 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadenú takmer neobývanú novostavbu 4-izbového rodinného domu (112,41m2) s priestrannou terasou (16,4m2) a úplne novou okrasnou záhradou (313m2+ zastavaná plocha 137 m2). Tento príjemný a krásne presvetlený dom sa nachádza v pokojnom prostredí súkromnej a rampou uzavretej časti obce Hviezdoslavov, čo umožní bezpečné bývanie s dokonalým súkromím. Rodinný dom je navrhnutý s dôrazom na kvalitu a detail a prenajíma sa takmer plne zariadený. Jeho vnútorné priestory sú vkusne vybavené a prispôsobené modernému štýlu života.Dom disponuje dostatočným množstvom priestoru pre celú rodinu a ponúka pohodlie pre všetkých.

Vybavenie domu: okrem zariadenia podľa vrituálnej prehliadky tu nájdete aj kompletne vybavenú kuchyňu (veľké aj malé spotrebiče, riady, hrnce, príbory), práčku, sušičku, vysávač, klimatizáciu a automatickú závlahu napojenú na vrtanú studňu (14 m). V dome je elektrické podlahové kúrenie.

Základné podmienky nájmu: - cena nájmu 1300,- EUR/mesiac + energie a odpad (vývoz 2x mesačne) cca 166,- EUR/mes.

- minimálna doba nájmu - 1 rok

- depozit 2 mesačné nájomné vrátane energií

- domáce zvieratá: áno aj v interiéri

- cudzinci: áno

- internet: Neuronet - nie je zahrnutý v cene nájmu.

V obci Hviezdoslavov sa nachádza škôlka, novootvorená cirkevná základná škola sv. Martina, potraviny, reštaurácia, ihrisko, rodinné centrum a mnoho iných možností na aktívny oddych alebo športové vyžitie  (skatepark, kolkáreň a v blízkej dobe work-out & fitness zóna). 


Výhody:

novostavbatakmer neobývanýnadčasový interiéruzavretý areálsúkromienová okrasná záhradanápomocní susediavybavená kuchyňa aj práčovňakomoratechnická miestnosťobčianska vybavenosť