REZERVOVANÉ

Svetlý a moderný 2,5-izb. mezonet, Svätý Jur

Fotky

Virtuálna prehliadka
Svetlý a moderný 2,5-izb. mezonet, Svätý Jur
Typ:
Byt
Výmera:
56 m2
Izby:
2,5
Lokalita:
Pannónska, Svätý Jur
Balkón / Lodžia / Terasa:
5 m2
Poschodie:
3
Cena:
167.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Moderný interiér, priestranný balkón (5m2), krásne výhľady na Malé Karpaty a výborná lokalita predstavujú hlavné atribúty mezonetu na Pannónskej ulici 17 vo Svätom Jure. 2,5-izb. mezonet o výmere 56,12 m2 sa nachádza na 3. poschodí tehlového bytového domu z roku 2010. Ideálna orientácia na rodinné domy zaručuje súkromie a na juhozápad príjemnú svetlosť a pozitívnu energiu.  

Mezonet sa predáva aj so zariadením. Prakticky navrhnutá kuchynská linka s nadčasovým prevedením, takmer nové plávajúce podlahy, moderná rozťahovacia sedačka s úložným priestorom, manželská posteľ, skrine, práčka a klimatizácia..žiadna dodatočná investícia do rekonštrukcie a zariadenia. Stačí zbaliť kufre a nasťahovať sa. 

Bytový dom je, aj v porovnaní so susednými domami udržiavaný, má strechu vo veľmi dobrom stave, výťah (plošinu), vlastnú kotoľňu aj kočikáreň. V priebehu posledných dvoch rokov prešiel rekonštrukciou balkónov čiže v blízkej budúcnosti nevyžaduje žiadne nákladné investície a s tým spojené zvyšovanie fondu opráv.  

Lokalita ponúka bezproblémové parkovanie, komunitné bývanie s rodinnou atmosférou a priateľskými susedmi, dokonalú občiansku vybavenosť (obchod, lekáreň, kaviareň, MŠ), pestré možnosti športového vyžitia (bicykle, kone a turistika) a skvelú dostupnosť do hlavného mesta (vlaková stanica 10min pešo). 

Prejdite sa 3D virtuálnou prehliadkou bytu a neváhajte nás kontaktovať pri záujme o obhliadku...

Výhody:

skvelá lokalitatehlový bytový domkrásne výhľadybezproblémové parkovanievkusný interiérklimatizáciavýťahkočikáreňpriestranný balkónv blízkosti prírodydokonalá občianská vybavenosťvlakkvalitné školské zariadenia