PREDAJ

Krásne presvetlený 3-izb. mezonet s vlastným kúrením a modernou lodžiou, BA - RAČA, Krasňany

Fotky

Virtuálna prehliadka
Krásne presvetlený 3-izb. mezonet s vlastným kúrením a modernou lodžiou, BA - RAČA, Krasňany
Typ:
Byt
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Výmera:
83 m2
Izby:
3
Lokalita:
Cyprichova
Balkón / Lodžia / Terasa:
3,4 m2
Pivnica:
2 m2
Poschodie:
4
Cena:
295.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ak hľadáte pokojné a moderné bývanie v blízkosti prírody a zároveň na dosah centra mesta, tak ste ho práve našli. Máme pre vás 3-izb. mezonet v murovanej nadstavbe z roku 2013, nachádzajúci sa v žiadanej lokalite Rača - Krasňany na Cyprichovej ulici. Komorný bytový dom z roku 1952 prešiel kompletnou rekonštrukciou po nadstavbe dvoch bytových jednotiek na štvrtom poschodí. 

Táto výnimočná nehnuteľnosť sa môže pochváliť trojstrannou orientáciou (JV,V a SZ) a veľkými oknami, vďaka čomu má dostatok prirodzeného svetla. Rozumne riešený pôdorys rozdeľuje byt na dennú a nočnú časť. Na spodnom podlaží sa nachádza priestranná obývačka s východom na moderne riešenú lodžiu (3,4m2), plne vybavenej kuchyne s jedálňou, šikovnou komorou skrytou pod schodami a samostatnou toaletou. Na hornom podlaží sú 2 priestranné spálne s nadštandardne veľkými drevenými strešnými oknami značky Velux a veľkorysá kúpeľňa s vaňou a toaletou. Byt má vlastný plynový kotol slúžiaci na kúrenie (podlahové konvektory) a ohrev teplej vody. Byt má k dispozícii za minimálne nájomé aj pivnicu v suteréne bytového domu o výmere 2m2.

Jednou z jedinečných vlastností tejto nehnuteľnosti je úchvatný výhľad do korún stromov, ktorý dodáva pocit intimity a absolútneho súkromia. Rannú kávu s východom slnka si odporúčam vychutnať v jedálni pri francúzskom okne, tento priestor je doobeda doslova zaliaty slnkom. Večernými romantickými západmi sa zas pokocháte z ovbývačky či lodžie.


Okrem dokonalých výhľadov na Malé Karpaty sa táto obľúbená lokalita vyznačuje aj bezproblémovým parkovaním (PAAS) a jednoduchou dostupnosťou do centra mesta z ulice Račianska (električkou či autobusom). Je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú ostať v meste, no potrebujú pokoj, kľud a blízkosť prírody. 


Kontaktujte nás ešte dnes, naplánujte si obhliadku a premeňte svoje vysnené bývanie na skutočnosť. Tešíme sa na vás.

Výhody:

dobrá dostupnosť do mestaelektričkatiché prostredieprírodasvetlý a vzdušný bytmoderná loggiaorientácia na dve svetové stranyveľké strešné oknášportové ihriskábezproblémové parkovaniekomorný bytový domnízke mesačné náklady