PRENÁJOM

Dizajnový 2izb. v GUTHAUS na DLHODOBÝ prenájom, BA III - Nové Mesto

Fotky

Virtuálna prehliadka
Dizajnový 2izb. v GUTHAUS na DLHODOBÝ prenájom, BA III - Nové Mesto
Typ:
Byt
Ponuka:
Prenájom nehnuteľnosti
Výmera:
49,24 m2
Izby:
2
Lokalita:
Račianska 64C Bratislava III - Nové Mesto
Parkovanie:
1
Balkón / Lodžia / Terasa:
9,31 m2
Poschodie:
8p/8

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Novostavba GUTHAUS ponúka oku lahodiacu architektúru a iné bývanie, než na aké ste zvyknutý. Po príchode domov pohodlne zaparkujete v podzemnej garáži a zapojíte Vás elektromobil na nabíjaciu stanicu. Bezpečne sa presuniete do bytu po chodbách s dostatok denného svetla čo v kombinácii s kamerovým systémom a bezpečnostnou službou prítomnou 24/7 dáva pocit bezpečia. Okolie je rovnako atraktívne - je to blízko do Karpát i do centra, za nákupmi či športom, ale možno oceníte prevádzky a infraštruktúru priamo v areáli: miesto na piknik, workout ihrisko, dažďovú záhradu, bicykláreň či spoločnú práčovňu. 

Hlavnú rolu tu však hrá kompletne zariadený 2i byt ( 49,24m2 + 9,31 balkón) na 8p/8 s výťahom a príjemnými výhľadmi a slnečnou orientáciou na juh. Okamžite si Vás získa decentným a dizajnovým vzhľadom šitým na mieru vďaka spoluprácu s dizajnérmi z RULES.

Hlavu však presvedčia technické parametre ako napr. hliníkové okná,  diaľkovo ovládané ext. rolety, mini rekuperačné jednotky pre prísun čerstvého vzduchu aj pri zatvorených oknách. A o tepelnú pohodu sa postará zelená strecha v kombinácii so stropným chladením a kúrením, ktoré je vhodné pre alergikov a astmatikov. Čerešničkou na torte sú dubové parkety, zapojený internet a všetky spotrebiče, vrátane práčky so sušičkou 2v1, vysávača či smart TV s kvalitným zvukovým systémom.

Oceňujem priestrannú lodžiu ( 9,31m2), množstvo úložného priestoru a premyslenú koncepciu interiéru, pre viac info: https://www.rules.sk/interier/dvojizbovy-byt-guthaus-bratislava

Preddavky na energie: 200€/mesiac/1 osoba alebo 220€/mesiac/2 osoby, platby budú vyúčtované podľa reálnej spotreby, tzn. preplatky vrátené resp. nedoplatok doplatíte.

K dispozícii: okamžite

Domáce zvieratá: nie

Fajčenie: nie

Parkovanie: garážové státie pod bytovým domom s nabíjaním pre elektromobil v cene nájmu, pre návštevy parkovanie 1 hodinu zdarma v areály, inak voľné parkovanie v okolí

Platby: platba nájomného vopred + 2 mesačná kaucia ktorá je nevratná v prípade skoršieho ukončenia nájmu ( min. dĺžka podnájmu: 1 rok )