PREDAJ

6i RD na 35á pozemku s vlastným parkom, bazénom aj 2garážou, TT - Slovenská Nová Ves

Fotky

Virtuálna prehliadka
6i RD na 35á pozemku s vlastným parkom, bazénom aj 2garážou, TT - Slovenská Nová Ves
Typ:
Dom
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Izby:
6
Pozemok:
3493 m2
Zastavaná plocha:
235 m2
Lokalita:
Slovenská Nová Ves
Parkovanie:
6
Balkón / Lodžia / Terasa:
30 m2
Poschodie:
2
Úžitková plocha:
263 m2
Cena:
525.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Táto nehnuteľnosť vás prekvapí, vo všetkých ohľadoch.  Nadčasová elegancia stavby, udržiavaná záhrada s parkovou výsadbou a bazén. To sú len prvé, exteriérové lákadlá tejto nehnuteľnosti v tichej ulici. Dom samotný pôsobí “drobne” na tak veľkom pozemku ( 3493m2 ), v obkľúčení  stromov ktoré mu zabezpečujú pocit absolútneho súkromia, počas celého roka. 

Vnútri domu vás nadchne pocit vzdušnosti vďaka otvorenej galérii a splynutia so záhradou cez veľké okná.  A tiež množstvo životného priestoru v aktuálne 6tich nadštandardne veľkých izbách a dvojgaráži ( ÚP 263m2, ZP 235m2 ). 

Oceňujem premyslené a zároveň flexibilné dispozičné riešenie. Potrebujete viac izieb? Ďalšiu kúpeľňu či 2 pracovne? Alebo oceníte ako jeho majitelia 3 “apartmány”  ( spálňa +kúpeľňa+šatník)? Ako chameleón sa prispôsobí vašim potrebám a v spojení s renováciou interiéru ( kolaudácia r.2001) tak dosiahnete vysnívané bývanie bez kompromisov. 

Výnimočnosť tejto ponuky dotvára parkovanie pre 6 áut. Už teraz som zvedavá, ktoré zákutie tejto nehnuteľnosti vás očarí najviac: terasa s výhľadom do záhrady, intímne leňošenie pri bazéne či pod stromami, cvičenie jogy pri potoku, alebo aktívny odpočinok v ovocnom sade pri pestovaní BIO ovocia a zeleniny?

Technické detaily na záver :  voda, plyn, elektrina, žumpa,  studňa, optika, alarm, krb, EC-B. A je toho viac, to si však prezradíme na osobnej obhliadke.