PREDAJ

Útulný, slnečný a zariadený 3i RD s výhľadmi do korún stromov v slepej ulici, Chorvátsky Grob

Fotky

Virtuálna prehliadka
Útulný, slnečný a zariadený  3i RD s výhľadmi do korún stromov v slepej ulici, Chorvátsky Grob
Typ:
Dom
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Výmera:
80,8 m2
Izby:
3
Pozemok:
338 m2
Zastavaná plocha:
105 m2
Lokalita:
Golfová 12 Chorvátsky Grob
Parkovanie:
3
Balkón / Lodžia / Terasa:
12 m2
Poschodie:
1
Úžitková plocha:
80,8 m2
Cena:
299.900 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Tehlová novostavba na Čiernej Vode z roku 2018 klame telom:  zvonku vyzerá „drobne“, ale ponúka komfortné bývanie v  3 priestranných izbách na ploche 80,8m2 ( ZP 105m2 ). Poteší vás jasné rozdelenie dennej a nočnej zóny, moderné prepojenie kuchyne s obývačkou, stolovanie s výhľadom do záhrady, aby ste mali deti neustále pod dohľadom a tichá slepá ulica s už ukončenou výstavbou v okolí.

Ekonómovia ocenia nízke prevádzkové náklady ( cca100€/mes,  EC-B - primárna energia A1). Romantici výhľady do na korún stromov z terasy a romantické západy slnka nad Karpatami na priečelí domu. 

Muži komfortné parkovanie až 3 áut na pozemku, automatickú závlahu a záhradný domček. Ženy nadčasový dizajn domu, množstvo úložného priestoru a podlahové kúrenie. A celá rodina rozlohou síce neveľkú, ale logicky usporiadanú záhradu ( pozemok 338m2) kde sa všetko zmestí: ovocné stromčeky, vyvýšené záhony, priestranná terasa s hliníkovou pergolou, trávnik a prípadne aj vírivka či detské ihrisko. 

A je toho ešte viac, detaily si prezradíme na obhliadke. Kým sa však stretneme, nezabudnite sa pozrieť aj virtuálnu obhliadku domu.