PREDAJ

Skvelá investičná príležitosť! Predaj unikátnej polyfunkčnej budovy v úplnom centre mesta Šahy

Fotky

Virtuálna prehliadka
Skvelá investičná príležitosť! Predaj unikátnej polyfunkčnej budovy v úplnom centre mesta Šahy
Typ:
Komerčná nehnuteľnosť
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Výmera:
630 m2
Izby:
6
Pozemok:
301 m2
Zastavaná plocha:
244 m2
Lokalita:
Hlavné námestie 15, Šahy
Parkovanie:
6
Balkón / Lodžia / Terasa:
16 m2
Poschodie:
2
Úžitková plocha:
630 m2
Cena:
399.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame vám na predaj unikátnu polyfunkčnú budovu v pamiatkovej zóne mesta Šachy. 20 - ročná samostatne stojaca stavba v centre mesta na Hlavnom námestí vyniká nielen svojou architektúrou ale aj vysoko kvalitným prevedením. 

Ide o trojpodlažnú budovu so zastavanou plochou 244m² na pozemku o výmere 301m².

Na prízemí (1.NP) sa nachádza nebytový priestor - predajňa s výkladom do ulice (44m²),  chodba, toaleta, kancelária, šatňa, kotolňa (2x plynový kotol) a garáž s elektrickou bránou pre 3 autá (64m²). 

Na prvom poschodí (2.NP) a v podkroví (3.NP) sa nachádza veľkometrážny byt o celkovej výmere úžitkovej plochy 406m², ktorý je možné rozdeliť na 2 samostatné bytové jednotky.

2NP - schodisko, chodba, kúpeľňa + WC, šatník, spálňa, sklad, samostatná toaleta, špajza, obývacia izba s jedálňou a prípravou na kuchyňu a krb. Z obývacej miestnosti je východ na terasu do vnútrobloku (13m²) a balkón s výhľadom na hlavné námestie (3m²). Podkrovie je v štádiu holobytu a nachádzajú sa tu ďalšie 2 izby, chodba, sklad a kúpeľňa s WC.

Materiál stavby: betónové základy, murované obvodové a interiérové priečky značky Wienerberger (murivo masívne hr. 38-40 cm tehlové a pórobetónové) s vonkajšou tepelnou izoláciou, zateplené 10cm polystyrénom. V celom objekte sú drevené zárubne a Eurookná.

Charakter budovy dopĺňajú vonkajšie drevené vráta a na mieru robené kováčske zábradlia.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky verejné inžinierske siete - prípojka plynu, vodovod, elektrická prípojka a príprava na optický internet. V objekte je predpríprava na klimatizáciu a alarm.

Orientácia na 3 svetové strany - JZ, SV a Z.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - pošta, obchody, supermarket, pobočky bank, park kultúry, hotel, reštaurácie a kaviarne. Nemocnica s poliklinikou, železničná a autobusová stanica, daňový, stavebný a mestský úrad sú rovnako v pešej dostupnosti. Okresné mesto Levice je vzdialené cca 35km. 

Táto jedinečná nehnuteľnosť je kúpou voľná a predstavuje ideálnu investičnú príležitosť či už na podnikanie, bývanie alebo prenájom. Odporúčame vidieť!

K dispozícii je znalecký posudok z roku 2009.

Prosím prejdite sa virtuálnou prehliadkou na nasledovnom linku a v prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať - https://my.matterport.com/show/?m=53pCrH6P7J3

V prípade maďarsky hovoriaceho klienta kontaktujte Agnes Azim - 0911 881 375

Tešíme sa na vás na obhliadke!