PREDAJ

Stavebný pozemok s ideálnou orientáciou, DS - Lehnice, časť Masníkovo

Fotky

Typ:
Pozemok
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Pozemok:
793 m2
Lokalita:
Masníkovo Lehnice
Cena:
69.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ak hľadáte priestranný, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v príjemnom prostredí iba pár km od Dunajskej Stredy, alebo Šamorína, ste na správnej adrese. Tento pozemok lichobežníkového tvaru o výmere 793m2 ponúka ideálnu orientáciu na svetové strany ( vstup zo severu,  stavba na V-J-Z ) a prístup z 2 strán. 

Zároveň aj tiché bývanie, keďže je v slepej ulici s iba jedným susedom a na hranici s chráneným vtáčím územím NATURA 2000, kde nemôže byť už ďalšia výstavba, nakoľko jeho cieľom je zachovanie biotopov druhov vtákov európskeho významu a biotopov sťahovavých druhov vtákov dropa fúzatého, prepelice poľnej a sokola červenonohého a zabezpečenia podmienok ich prežitia a rozmnožovania.


Podľa aktuálnej UPI je určený na výstavbu rodinného domu s max. zastavanosťou 120m2 na 2 podlažiach vrátane podkrovia.  Príjazd z centra obce je po osvetlenej ceste a autobusová zastávka je vzdialená iba 300m. Občiansku vybavenosť ( MŠ, ZŠ, potraviny, služby) ponúka obec Horná Potôň v tesnej blízkosti,  ale aj 3km vzdialené Lehnice 


Detaily ktoré potešia : pozemok je aktuálne vyčistený od náletových drevín, pokosený a v obecnej prístupovej ceste je  elektrina, plyn a optický internet.  Kanalizácia sa rieši formou vlastnej ČOV alebo žumpy  a voda studňou s filtráciou. Obec má v strednodobom pláne dobudovať rozvody vody a kanalizácie aj do tejto časti.