PREDAJ

3-izb. byt v najkrajšie zrekonštruovanom bytovom dome v centre Pezinka

Fotky

Typ:
Byt
Ponuka:
Predaj nehnuteľnosti
Výmera:
68 m2
Izby:
3
Lokalita:
Záhradná, Pezinok
Balkón / Lodžia / Terasa:
5 m2
Pivnica:
4 m2
Poschodie:
4
Cena:
190.000 €

OPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Ponuka 3-izb. bytu na Záhradnej ulici v Pezinku je určite zaujímavou voľbou - kombinuje výhody bývania v bezprostrednom centre mesta a zároveň poskytuje istotu rentability vašej investície.

Ak ste tým pravým milovníkom pulzujúceho mestského života a hľadáte tehlový bytový dom s obyvateľmi, ktorí sa o svoj dom zaujímajú a starajú, tak ste na správnom mieste. Stačí sa pozrieť na rozsah a kvalitu prevedej renovácie (zateplenie obvodových múrov a strechy, vnútorné priestory vrátane elektrických rozvodov, nerezové balkóny, rekonštruované pivničné priestory a nové vchodové dvere na čip).

Byt je v pôvodnom stave, okrem nových plastových okien a krásnych dubových parkiet. Je to v podstate prázdne plátno, ktoré čaká na váš kreatívny dotyk. ? A nebojte sa, je kompletne vyčistený a pripravený na okamžitú rekonštrukciu. Predpokladaná investícia je približne 30-tisíc EUR, ale berte to ako šancu dať svojmu novému bývaniu osobnú pečať. Veľkou raritou je existujúci komín skrytý v obývačkovej stene vhodný pre vybudovanie krbu alebo kachlí. 

Vďaka svojej polohe na 4. poschodí garantuje dokonalé súkromie, tiché bývanie a vďaka orientácií na 2 svetové strany (západ, východ) sveteľnosť počas celého dňa.

Byt  má rozlohu 68 m2,  prislúchajúca pivnica (4 m2) a úplne nový nerezový balkón (5m2).

Ak teda hľadáte mestské bývanie s dokonalou občianskou vybavenosťou len pár metrov od bytu alebo investičný byt, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv, táto ponuka je pre vás ako stvorená. Kontaktujte nás ešte dnes na osobnú obhliadku. ?

Výhody:

centrumtehlový bytový domkompletná rekonštrukcia domudokonalá občianska vybavenosťdubové parketykomin na krbpriestranny balkóndokonalé súkromiesvetlý bytskvelá dispozíciapriestranné izby